Bizim için güven ve müşteri memnuniyeti her zaman en çok önem verdiğimiz konu olmuştur. Müşterilerimizle 21 yıldır kurmuş olduğumuz bağ bunun en önemli örneğidir. Günümüzde uygun fiyatlarla taksit imkânı bulunan ürünlere sahip olabilmek çok daha önemli bir haline gelmiştir. Bu yüzden Hedef Avm olarak müşterilerimize elden senetli alışveriş imkânı sunmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden ister elden, ister online, ister mağazalarımızdan elden, ister web sitemizden online olarak taksitlerinizi ödeyebileceğiniz sistemler geliştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Mobilyadan beyaz eşyaya, yeni evleneceklere mobilya düğün paketlerinden, tekstil ve beyaz eşya düğün paketlerine, züccaciyeden elektroniğe kadar geniş bir yelpazede ki ürünleri uygun fiyatlarla size sunmak için biz buradayız.

 

Tüm bu vizyonla birlikte Derince'de Kocaeli'nin en büyük mağazasının açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 5250m2 alana sahip mağazamız 03 Eylül Cuma günü saat 11:00'de açıldı. Siz değerli müşterilerimizi yeni mağazamızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Açılışa özel seçili ürünlerde büyük indirimleri, ayrıca mağazada yapacağınız her 1000TL'lik alışverişlerinizde Fiat Egea çekilişine katılma şansını da yakalayabilirsiniz.

 

Mağaza Adresimiz : Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi No:42/44/46 Derince/Kocaeli Telefon: 0850 811 77 88

 

*Aşağıdaki indirimler sadece Hedef Avm Derince Mağazasında yapacağınız alışverilerde geçerlidir.