Bizim için güven ve müşteri memnuniyeti her zaman en çok önem verdiğimiz konu olmuştur. Müşterilerimizle 21 yıldır kurmuş olduğumuz bağ bunun en önemli örneğidir. Günümüzde uygun fiyatlarla taksit imkânı bulunan ürünlere sahip olabilmek çok daha önemli bir haline gelmiştir. Bu yüzden Hedef Avm olarak müşterilerimize elden senetli alışveriş imkânı sunmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden ister elden, ister online, ister mağazalarımızdan elden, ister web sitemizden online olarak taksitlerinizi ödeyebileceğiniz sistemler geliştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Mobilyadan beyaz eşyaya, yeni evleneceklere mobilya düğün paketlerinden, tekstil ve beyaz eşya düğün paketlerine, züccaciyeden elektroniğe kadar geniş bir yelpazede ürünleri uygun fiyatlarla size sunmak için biz buradayız.

 

Siz de istediğiniz ürüne;

 

Hedef Avm ile peşinatsız, kredi kartsız,  24 aya varan  taksitlerle sahip olabilirsiniz!

 

Hedef Avm'nin internet sitesi üzerinden online senetle alışveriş nasıl yapılır?

 

 

 

1- Kimlik bilgilerinizi eksiksiz girerek  üyeliğinizi oluşturunuz. (Üyeliğiniz var ise bilgileriniz eksiksiz olarak doldurunuz.)

 

 

2- Ürünlerinizi sepete ekledikten sonra havale ile ödemeyi seçerek fatura ve teslimat bilgilerini eksiksiz girerek siparişi tamamlayınız.

 

 

3- Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek  taksitli tutarlar hakkında bilgi verecek ve siparişinizi teyit edecektir.

 

 

4- Siparişiniz teyit edildikten sonra sizi en yakın mağazamıza yönlendireceğiz ve evrak, onay vs. süreçleri burada gerçekleşecektir.

 

 

5- Onay sonrasında sevkiyat ekibimiz sizinle iletişime geçerek ürün teslimini gerçekleştirecektir.

 

 

 

Senetli satış yapılan iller: İstanbul -  Kocaeli - Yalova - Sakarya

 

Not:Senetli alışveriş sadece şubeden gerçekleşmektedir. Web sitemizden sadece kart ile alışveriş yapılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR