Garanti ve Koşulları Neleri Kapsar?

 
Garanti süresi, ürün teslim tarihinden itibaren 2 yıldır. Sitemizde satışta olan tüm ürünler mobilya ürünlerinde HEDEF AVM garantisi; elektronik, beyaz eşya ve kişisel bakım ürünlerinde ÜRETİCİ FİRMA garantisi altındadır. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda fatura ile birlikte şubelerimize başvurabilir, 0850 811 77 88 müşteri hizmetlerimizle görüşebilir ya da (yukarıda belirtilen kriterlerdeki ürünlerde) üretici firma ile görüşebilirsiniz.
 
Üretim ile alakalı olan arızalarınız garanti kapsamında olup, onarım süreci 21 iş günüdür. Kullanıcı kaynaklı hasar, arıza tespit edilen durumlarda sorumluluk tüketiciye aittir.
 

İnternet Üzerinden Satın Almış Olduğunuz Siparişinizi İptal Etmek İçin:

 

Siparişlerim menüsüne gelerek siparişinizin içinde yer alan "Siparişi İptal Et" butonuna tıklayın. İptal talebiniz tarafımızdan onaylandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak işlemlerinizi tamamlayacaktır.

 

İnternet Üzerinden Doldurmuş Olduğunuz Elden Taksit Başvuru Formunu İptal Etmek İçin:

 

Doldurmuş olduğunuz elden taksit başvuru formunu iptal etmek için 0534 952 56 87 nolu Whatsapp destek hattımıza ad - soyad ile iptal etmek istediğinizi belirterek yazabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi için [email protected]'dan bize ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR