KARGO, TESLİMAT ve SATIŞ KOŞULLARI

 

Satış

 

Sitemizdeki alışverişinizi "Havale" yöntemi ile yaptıysanız, ödemenize dair dekontunuzu bize mail ya da Whatsapp üzerinden göndermeniz gerekmektedir(mail ve Whatsapp destek numarası aşağıda yazmaktadır.). Kredi kartı veya banka kartınız ile yaptığınız alışverişleriniz sistemimize direkt düşmektedir, siparişinizi ve ödemenizi tamamladıktan sonra ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Alışverişinizi elden taksit ile yapmak istiyorsanız eğer bizlere yine Whatsapp veya mail üzerinden yönlendirilmek istediğiniz mağazamızı yazabilirsiniz(Elden taksit mağazalarımızda geçerlidir.). Mağaza adreslerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Whatsapp destek numarası: +90 (534) 952 56 87

Mail adresi: [email protected]

 

Sevkiyat

 

Satış sonrası süreç sevkiyat ekibimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Teslimatı yapılacak ürünler, teslim adresine en yakın depoda, taşıma esnasında kırılmayı önleyecek, en uygun şekilde paketlenir ve en kısa sürede kullanıcısına ulaştırılır. Ürünün son kullanıcısına ulaştırıldığının bilgisinin verilmesinden sonra müşteri hizmetleri birimimiz tarafından telefon araması gerçekleştirilerek ürünün eksiksiz ve sağlam olarak ulaşıp ulaşmadığının bilgisi alınır.

 

Depolama

 

İstanbul ve Kocaeli bölgesindeki 11.000 m2'lik iki ana depomuzda; depo yönetim programları, el terminalleri ve diğer akıllı sistemler kullanılmaktadır. Deneyimli çalışma arkadaşlarımız ve geniş araç filomuz ile İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya illerinin tüm bölgelerine kendi ekibimiz ile, Türkiye'nin diğer illerine ise anlaşmalı firmalarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

 

Tecrübeli kadromuzla sipariş, teslimat ve montaj sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü sorununuzu hızlıca çözmekteyiz. Ayrıca; her türlü sorunuz için web sitemizde bulunan canlı destek yazışma hattımızı ziyaret edebilir, 0850 811 77 88 numaralı müşteri hizmetleri hattı veya 0534 952 5687 numaralı WhatsApp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmenize müteakip çözüm ekiplerimiz tarafından en geç 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

 

İstanbul - Kocaeli - Bursa Teslimat ve Montaj Ücretsiz!

 

Mağazamızdan veya www.hedefavm.com sitemizden aldığınız mobilya haricindeki ürünlerde 5.000₺ ve üzeri tüm ürünlerin İstanbul, Kocaeli ve Bursa için teslimat, montaj hizmeti ücretsiz olarak firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazalarımıza veya online destek hattımıza başvurabilirsiniz.

 

İstanbul - Kocaeli - Bursa Dışı Teslimat

 

Bulunduğunuz adres için nakliye ve kurulum bedelini müşteri hizmetlerimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Hedef AVM olarak teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girememesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar. Özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR