EŞYALARLA BURÇLARIN SİHİRLİ UYUMU – YAZAR: Öznur Subaşı

EŞYALARLA BURÇLARIN SİHİRLİ UYUMU – YAZAR: Öznur Subaşı

Hedef Avm’den herkese merhaba,

Bugün yine farklı bir konu ile karşınızdayız :)
Siz değerli müşterilerimize bu yazımızda astrolojiden, onun verdiği mükemmel uyum ve yansımalardan doğan ürün seçimlerinizi kolaylaştıracak, tarzınıza ve sizlere en yakın ürünlerimizden bahsedeceğiz. Gizemli dünyaların kapılarının aralandığı astroloji yolculuğuna hazırsanız başlayalım. (:

Astroloji, gök cisimlerinden yola çıkarak başlayan ve yorumlara dayanan, bu yorumlara da çoğunluk tarafından ilgi gösterilen bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözdebilimdir. İnsanoğlu, yüzyıllardır gökyüzüne, yıldızlara, gezegenlere ve takımyıldızlarına merak sarsarmış ve doğum tarihlerine göre yıldız- güneşin uyumu hareketleri incelemişlerdir. Kişilik analizleri yapılmış, kişilerin doğal dengesinden burcuna göre seçebileceği her özellik burçlar içinde açıklanmaya başlanmıştır.

Astroloji, hayatımızda tahmini de olsa yönlendirmelerde bulunmaktadır (tabi bu yönlendirmeye inanıp inanmamak tamamen okuyucuya bağlıdır). Bu konuya merakı olanlar bilirler ki yıldız ve güneşin bize anlatmak istediği sessiz mesajlarını astroloji bize göstermekte olduğuna inanılmaktadır.

Evinizde daha verimli ve keyifli vakit geçirmenin yolu kendinizi yansıtan dekorasyondan geçer. Bunun için de burçlardan yardım alınabilir. Burcunuzun güçlü yanları sayesinde size uygun bir yaşam alanı oluşturmak size daha çok mutluluk verecek keyifli bir ortam sağlayacaktır.

Yaşam alanlarında bu yol göstericinin yönlendirmesinden faydalanarak daha rahat ve iyi hissedeceğiniz bir dekorasyon kurgulamanız mümkündür. Tüm burçların kendine özgü güçlü yönleri, beğenileri, hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeyler vardır. İşte buradan yola çıkarak evinizi dekore ederken size yardımcı olacak harika bir yazı ile karşınızdayız.

Burçlara göre ev dekorasyonu sayesinde eviniz sizi daha çok yansıtacak!

KOÇ BURCU

Yalnız kalmaktan hoşlanan lider Koç burçları için rahatlık her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzden evlerinde minimal mobilyalar tercih ederek kendilerine özgür alanlar açarlar.

Dekorasyonda kırmızı ve bordo tonlarını tercih eden Koç burcunun favori alanları ise yatak odaları ve çalışma odalarıdır. Bu odaların düzeni bu burçlar için ön plandadır.

Koç burcuna en uygun olarak yatak odası modellerimizi ve çalışma odasına uygun çalışma masası sandalye dekorasyon ürünlerimizi web sitemizde veya şubelerimizde bulabilirsiniz.